(0344) 236 66 55 MÜŞTERİ DESTEK HATTI

Göknur Elektronik ve F.A.S.T. Kahramanmaraş’ta PLC ve Operatör Panel Eğitimi Düzenledi

  Delta Otomasyon Ürünleri Türkiye Distribütörü F.A.S.T. (Fabrika Aygıtları Sistem Teknolojisi) ve Kahramanmaraş Bölge Bayii Göknur Elektronik tarafından organize edilen “PLC ve Operatör Panel Eğitimi(HMI)” 6-7 Mayıs 2010 tarihlerinde gerçekleştirildi. 

  Türkiye’nin sayılı ekonomisi ve ihracatçısı olma hedefi olan Kahramanmaraş’ta düzenlenen eğitim organizasyonu Saffron Otel konferans salonunda düzenlendi. Eğitim toplantısına ilde bulunan fabrikalar ile Malatya, Gaziantep , Şanlıurfa, Adıyaman gibi çevre illerden gelen yetkili mühendis, tekniker ve diğer birçok teknik personel tarafından yoğun ilgi gösterildi. 

  Göknur Elektronik firma yetkilisi Fatih Bozkurt tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından başlayan eğitim programı Elektrik-Elektronik Mühendisi İmdat Ataş tarafından görsel sunular eşliğinde uygulamalı olarak katılımcılara bilgiler verildi. 
Eğitimler sayesinde yeni kullanıcıların Delta PLC ve Operatör Paneli(HMI) ürünlerini tanıması ve programlama temellerini öğrenmesi, mevcut kullanıcıların ise bilgilerini pekiştirmeleri, yeni ve kullanışlı çeşitli fonksiyonları öğrenmeleri sağlanmış oldu.